عینک طبی گربه ای

اگر عینک ‌های طبی گربه ‌ای از مد نمی ‌افتند، مطمئناً به این دلیل است که این عینک ‌ها این قدرت باورنکردنی را دارند که جلوه ‌ای زیبا و منحصر به فرد را به همه استایل ‌ها اضافه می‌کنند. چه فرم صورت برای عینک طبی گربه ای مناسب است؟ چه رنگی را انتخاب کنیم؟ در اینجا نکات خوبی برای پیدا کردن عینک طبی مناسب برای برجسته کردن چشمان شما ارائه کرده ایم..

تاریخچه عینک گربه ای

عینک های گربه ای یکی از سبک های منحصر به فرد در تولید عینک ها هستند که امتحان خود را به خوبی پس داده اند. سالیان زیادی است که عینک های چشم گربه ای توانسته است ظاهر متمایز خود را در میان دیگر عینک ها حفظ کند. عینک چشم گربه ای برای اولین بار در دهه 1930 ساخته شد. ساخت اولیه عینک های گربه ای خیلی متفاوت تر از عینک هایی است که امروزه در فروشگاه ها مشاهده می کنیم. با مرور زمان شکل عینک های گربه ای تغییر کرد به گونه ای که عینک های گربه ای در دهه 1950 نسبت به قبل باریک تر و نوک تیزتر شدند. این سبک جدید از عینک گربه ای پس از اینکه مرلین مونرو شروع به استفاده از عینک گربه ای در فیلم های خود کرد، محبوبیت پیدا کرد.

با گذشت زمان تغییرات عمده ای در شکل ظاهری عینک های گربه ای شد تا اینکه به صورت عینک های جدیدی که در فروشگاه ها مشاهده می کنید درآمدند. اکنون عینک های گربه ای هم به صورت آفتابی و هم به صورت طبی در بازار وجود دارد که افراد برای خرید آن اقدام می کنند.

فرم صورت برای عینک چشم گربه ای

عینک گربه ای مخصوص زنان نیست. مردان نیز می توانند آن ها را استفاده کنند، به شرطی که فریم کمتر کشیده و نازکتر باشد. این نوع عینک با فرم صورت کشیده بسیار هماهنگ می شود. با زدن عینک های طبی نوع گربه ای، طول صورت شما کاهش می یابد. اگر صورت بیضی دارید، این مدل عینک نیز برای شما مناسب است. این مدل از عینک به خاطر شکل‌ گردی که دارد باعث می شود که صورت شما کشیده تر نشان داده شود. اگر می خواهید ظاهر خود را زیباتر کنید، می توانید از میان عینک ها، عینک گربه ای را انتخاب کنید تا با استفاده از آن در میان دوستان خود خاص و منحصر به فرد باشید.

 

چگونه فرم صورت را بشناسیم؟

چهار شکل صورت وجود دارد: بیضی، مربع، گرد، دراز. باید فرم صورت خود را بشناسید تا بدانید کدام عینک با فرم صورت شما می آید. در اینجا چند نکته برای شناخت فرم صورت خود آورده شده است. موهایتان را ببندید و جلوی آینه بایستید، در این هنگام اندازه‌گیری کنید یا از کسی بخواهید از شما عکس بگیرد یا سلفی بگیرید. در نهایت طول و عرض پیشانی، استخوان گونه، چانه و صورت خود را با متر اندازه بگیرید و یادداشت کنید. هنگامی که اندازه گیری ها را انجام دادید و آن ها را تجزیه و تحلیل کردید، مطمئناً فرم صورت خود را می دانید و می توانید مدل عینک گربه ای خود را متناسب با مورفولوژی صورت خود انتخاب کنید.

عینگ گربه ای

چه فرم صورت برای عینک طبی گربه ای مناسب است؟

چه فرم صورت شما مربع باشد، چه گرد یا بیضی، عینک طبی گربه ای، صورت شما را به بهترین شکل نشان می دهد. به طور خلاصه، این یکی از معدود اشکال عینکی است که برای همه افراد مناسب است. با این حال، از آنجایی که این نوع فریم در بسیاری از سبک ها وجود دارد، در اینجا نکاتی برای دانستن اینکه چه زمانی یک عینک مناسب شماست، آورده شده است.

  • بالای قاب

ابرو های شما نقش مهمی در حالت چهره شما دارند. بنابراین آن ها در هنگام زدن عینک قابل مشاهده باشند. بررسی کنید که آن ها توسط فریم عینک طبی گربه ای شما پنهان نشده باشند. ابروهای شما نیز نباید پشت عدسی عینک شما ظاهر شوند. به عبارت دیگر، می دانید زمانی که ابروها درست بالای لبه فریم قرار می گیرند، یک عینک چشمان شما را زیباتر می کند.

  • پایین قاب

برای اینکه مطمئن شوید عینک طبی گربه ای شما اندازه مناسبی دارد، پایین فریم را بررسی کنید. لبه پایین قاب نباید به گونه های شما برخورد کند، حتی زمانی که می خندید.

  • عرض قاب

عرض قاب برای راحتی شما مهم است. در حالت ایده آل، شما نباید بتوانید بیش از یک انگشت را بین شقیقه های عینک طبی گربه ای و شقیقه های خود قرار دهید.

عینک گربه ای برای انواع صورت ها

عینک طبی گربه ای

  • عینک گربه ای برای صورت های بیضی شکل

صورت بیضی تقریباً با تمام عینک ها و فریم ها مناسب است. صورت بیضی دارای خطوط نرم و هماهنگ، پیشانی کوچک، چانه کمی گرد و گونه های برجسته است. این شکل صورت «ایده‌آل» برای عینک است زیرا تقریباً همه طرح ‌ها و اندازه‌ های عینک های گربه ای به خوبی روی صورت بیضی قرار می‌گیرند.

این شکل صورت می تواند تقریباً هر مدل چشم گربه ای را، از سایز بزرگ گرفته تا فریم های لاغر و باریک، جلب کند. مطمئن نیستید کدام عینک برای شما مناسب است؟ یک راهنمایی شما را می کنم تا بتوانید با آگاهی بیشتری اقدام به خرید عینک های طبی گربه ای کنید و این راهنمایی این است که همیشه فریم هایی را انتخاب کنید که کمی پهن تر از پهن ترین قسمت صورت شما باشد.

عینک طبی گربه ای به صورت بیضی شکل کاملاً مناسب است. وقتی صحبت از عینک به میان می‌آید، افرادی که صورت‌ های بیضی دارند می‌توانند تقریباً هر نوع عینکی را که روی آن استفاده می‌کنند تکان دهند. ویژگی های صورت آنها به یک اندازه متناسب است، بنابراین واقعاً جای تعجب نیست که حتی یک سبک منحصر به فرد مانند این در گزینه های مد آنها باشد. لبه های بیرونی متحرک، شقیقه های ضخیم تر، و لنزهای گرد  همه اینها در صورت بیضی شکل طبیعی به نظر می رسند.

  • عینک گربه ای برای صورت های مربعی

یک صورت مربعی بسیار شبیه یک وجه طولی است، با این تفاوت که کمی کوتاه تر و پهن تر است. اضلاع یک وجه مربع نیز خطوط عمودی را تشکیل می دهند. چانه، خط فک و پیشانی برجسته است و معمولاً گونه های فرد بلند است.

فریم های باریک صورت را کشیده و بال های رو به بالا عینک های گربه ای، تعادل را برای صورت مربعی ایجاد می کند.

عینک طبی گربه ای

  • عینک گربه ای برای صورت های گرد

در مجموع، افرادی که صورت های گرد دارند بیشترین مشکل را در تکان دادن عینک گربه ای خواهند داشت. با این حال، اگر به اینجا آمده‌اید تا بدانید چه صورت ‌هایی به عینک گربه ‌ای می‌آیند، این خبر نباید شما را خیلی ناامید کند. فقط باید در انتخاب خود کمی دقیق تر باشید. یکی از ویژگی های کلیدی عینک های گربه ای، لنزهای گرد آن است. در بیشتر موارد، افرادی که صورت های گرد دارند باید از عینک هایی با فریم گرد خودداری کنند. یک جفت باریک تر می تواند به کاهش این مشکل کمک کند.

نتیجه

امیدواریم مطالب ارائه شده در مورد عینک طبی گربه ای برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. اگر به دنبال عینک طبی چشم گربه ای با کیفیت و با قیمت مناسب هستید می توانید برای خرید به وب سایت فروشگاهی ما وارد شوید و بهترین عینک طبی گربه ای با قیمت مناسب خرید کنید. مطمئنا پس از خرید فروشگاه ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی خواهید کرد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *