لنز طبی رنگی

همانطور که می دانید لنزها به مدل های لنز طبی، لنز رنگی و لنزهای طبی رنگی تقسیم بندی می شوند. لنزهای طبی برای کسانی می باشد که چشم های ضعیفی دارند؛ اما تمایل به استفاده از عینک ندارند. از همین رو جایگزین عینک طبی برای آن ها می شود. لنزهای رنگی نیز برای افرادی می باشند که دوست دارند تا تغییراتی در چهره خود ایجاد نمایند و این تغییر چهره وابسته به رنگ چشمان آن ها است. در آخر لنزهای طبی رنگی را داریم که علاوه بر استفاده برای کسانی که چشم های ضعیفی دارند، زیبایی نیز به چهره آن را می بخشد. شما می توانید برای زیبایی دو چندان چهره خود، علاوه بر اینکه از چشمان خود محافظت کرده اید، طیف رنگی مورد علاقه خود را نیز انتخاب نمایید. همچنین شایان ذکر است بدانید برای خرید لنز طبی رنگی می توانید به فروشگاه معتبر عینک آنلاین مراجعه نمایید.

لنز طبی رنگی
لنز طبی رنگی
einakonline.com

برندهای معتر برای خرید لنز طبی رنگی

برندهای معتبر سازنده انوع این لنزهای نمره دار رنگی به شرح زیر است:

01

برند ترسا لاکچری

02

برند اپرا

03

برند سوییتی

04

برند فرشتون

05

برند مینی آوا

جالب است بدانید تمامی لنزهای بالا ساخت کشور کره جنوبی می باشد و 55 درصد از آن ها از آب تشکیل شده است که جزو مزایای آن به حساب می آید. با خیال راحت می توانید برای خرید لنز طبی رنگی با کیفیت اورجینال از عینک آنلاین اقدام نمایید.

einakonline.com

مزایا و ویژگی های لنزهای رنگی طبی

01

افرادی که دچار اختلالات بینایی در طیف نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم هستند می توانند با استفاده از لنز طبی مشکلات بینایی خود را رفع نمایند.

02

لنزهای نمره دار دارای تم های متنوع رنگی است که افراد با استفاده از آن ها می توانند چهره ای جدید و جذاب تر داشته باشند.

03

با تغییر رنگ در لنزهای طبی زیبایی، تغییری در دید افراد به وجود نخواهد آمد و همچنان می توانند با استفاده از این لنزها بهترین و بیشترین وضوح دید را داشته باشند.

03

برای رفع مشکلات دوربینی و نزدیک بینی این لنزها بهترین گزینه هستند و می توانند کمک بسیاری در رفع اختلالات بینایی به کاربر نمایند.

لنز چشم طبی رنگی چیست؟

بسیاری از کاربران لنزهای چشم طبی رنگی را به نام لنزهای زیبایی نیز به کار می برند. در این نمونه لنزها شما می توانید علاوه بر داشتن دید خوب و مناسب و نیاز نداشتن به عینک طبی، با دست باز طیف رنگی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. تا در طول زمان از آن ها خسته نشوید و بتوانید با توجه به استایل خود یک انتخاب خوب داشته باشید. شایان ذکر است، هنگام خرید لنز نمره دار به این نکته توجه کنید که می توانید در طول روز از آن ها استفاده نمایید و حتی می توانید در مهمانی ها و مجالس خاص آن ها بهره ببرید.

لنز طبی رنگی
لنز طبی رنگی

برندهای معتر برای خرید لنز رنگی طبی

همانطور که در بالا اشاره کردیم امروزه با پیشرفتی که در دنیای مد داشته ایم، افراد بسیاری می باشند که از لنز طبی رنگی استفاده می کنند. از همین رو برندهای معتبری وجود دارند که به تولید این نمونه از لنزها پرداخته اند. همچنین هر لنزی با توجه به متریال استفاده شده در آن و نوعی که ساخته شده است دارای قیمت و ویژگی های متفاوتی می باشد. 

لنز طبی رنگی
لنز طبی رنگی

انواع لنز طبی رنگی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم لنزهای طبی رنگی انواع مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره کردیم:

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)