لنز رنگی

امروزه دنیای مد هر تغییری را برای بانوان و آقایان می پذیرد و از آن ها در این راستا استقبال می نماید. یکی از راه های تغییر در چهره را می توان استفاده از لنزهای رنگی دانست. همانطور که می دانید رنگ چشم افراد متفاوت می باشند و هر کدام با توجه به فرم صورت و چهره ای که دارند، دارای یک رنگ چشم مشخص هستند. برخی از افراد هم آقایان و هم بانوان لنز رنگی را جهت تغییر در چهره و استایل خود انتخاب می نمایند. شایان ذکر است بدانید هر لنزی به هر فردی جذابیت بیشتر نمی دهد و برای خرید لنز رنگی باید نکاتی را رعایت نمایید. همچنین توجه داشته باشید که می توانید انواع لنزهای رنگی با تنوع بالا و کیفیت اورجینال از فروشگاه معتبر عینک آنلاین خریداری نمایید.

لنز رنگی
لنز رنگی
einakonline.com

چه رنگ لنزی برای چشم ها ما مناسب است؟

در واقع بیش از 50 درصد از مردم جهان در دسته طیف رنگی قهوه ای می باشند و این افراد با توجه به تحقیقات انجام شده، تمایلات بیشتری به استفاده از لنزهای رنگی دارند.

01

لنزهای آبی رنگ: آبی یکی از رنگ های محبوب بین کاربران برای چشم محسوب می شود. بسیاری از افراد که پوست روشن دارند علاقه به خرید لنز رنگی آبی دارند. شایان ذکر است بدانید لنزهای آبی رنگ بر روی چشم های قهوه ای بسیار نمای خوبی ایجاد می کنند. البته توجه کنید که میزان درخشندگی این نمونه به مقدار تیرگی عنبیه وابسته است. کسانی که چشم های تیره دارند می توانند از آبی های روشن استفاده نمایند؛ زیرا در چشم های آن ها به رنگ آبی تیره خود را نشان می دهد.

02

لنز سبز: رنگ سبز بر روی چهره ایی که دارای پوست تیره هستند بسیار قشنگ و طبیعی جلوه می نماید. اگر به دنبال چشمانی اغواگر هستید، خرید لنز سبز رنگ پیشنهاد عینک آنلاین است.

03

لنزهای عسلی رنگ یا قهوه ای روشن: کسانی که پوست های سبزه دارند، می توانند با خیال راحت از این دو رنگ استفاده نمایند. همچنین از آنجایی که لنزهای رنگی عسلی و قهوه ای روشن بسیار طبیعی هستند، از محبوبیت بالایی برخوردارند.

04

لنز رنگی طوسی عسلی: طوسی عسلی از آن دسته لنزهایی است که اکثر کاربران آن را می پسندند و در بین عروس خانم ها در بهترین شب زندگیشان بسیار مورد استفاده واقع می شود.

einakonline.com

آیا استفاده از لنزهای رنگی مضر است؟

سوالی که برای بسیاری از کاربران پیش می آید این است که آیا لنزهای رنگی ضرر دارند؟ آیا خرید لنز رنگی ضرر دارد؟ خرید لنز رنگی چه ضرراتی دارد؟ در ابتدا باید بگوییم که شما موظف هستید تا لنزهای خود را از بهترین فروشگاه ها با بهترین کیفیت خریداری نمایید. متاسفانه بسیاری معتقدند از آنجایی فقط قرار است چند ساعت از لنزهای رنگی استفاده نمایند، نیاز نیست تا برند خوبی را تهیه نمایند؛ اما این باور کاملا اشتباه است. برای خرید لنز رنگی بایستی نکاتی را رعایت نمایید و حتی به پزشک برای مشورت مراجعه نمایید. به نکات زیر دقت نمایید:

01

قرنیه چشم افراد اندازه متفاوتی دارد به خصوص که در تغییر نور هم این اندازه بزرگ و کوچک می‌شود. پس بهتر است پزشک در انتخاب اندازه لنز شما را راهنمایی کند چرا که خرید لنز با سایز نامناسب ممکن است در دید شما اختلال ایجاد کند.

02

لنز باید متناسب با انحنای فرنیه باشد تا موجب ایجاد زخم قرنیه و کم شدن دید چشم نگردد.

03

ضخامت لنز در اکسیژن رسانی به چشم بسیار تاثیر دارد. ممکن است شما دچار خشکی چشم باشید و بدون اطلاع از این موضوع با استفاده از لنزهای ضخیم، از نفوذ اکسیژن به چشمتان جلوگیری کنید.

برخی از برندهای معتبر برای خرید لنزهای رنگی

فروشگاه عینک انلاین انواع لنزهای رنگی،‌ لنز طبی و لنز طبی رنگی را با تنوع بالا در رنگ و برند به فروش می رساند. برای خرید لنز رنگی می توانید به سایت عینک آنلاین مراجعه نمایید. همچنین برخی از برندهای لنز رنگی در زیر آمده که می توانید با اطمینان خیال آن ها را خریداری نمایید:

  • Solotica
  • Neo Vision
  • Acuvue Oasys
  • Avaira
  • Bausch and Lomb
  • Desio
  • Soleko
عکس لنز طبی رنگی
عکس لنز طبی رنگی

انواع لنز رنگی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم لنزهای رنگی انواع مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره کردیم:

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)