خرید عینک

همانطور که می دانید عینک علاوه بر اینکه بر روی سلامتی شما تاثیرگذار است، زیبایی خاصی نیز به فرد می دهد. خرید عینک یکی از مواردی است که شما باید در آن دقت لازم را به کار بگیرید و همچنین وقت زیادی را صرف تهیه آن نمایید. هنگام خرید عینک باید یک سری نکات را رعایت نمایید تا بتوانید بهترین مدل بر اساس نیاز خود را خریداری نمایید. عینک ها انواع گوناگونی دارند و شما با توجه به نمونه ای که می خواهید به ویژگی ها و مشخصات آن ها توجه می نمایید. عینک های طبی را بایستی با توجه به میزان نمره چشم خود، عینک های آفتابی را با توجه به سلیقه و میزان قدرت در برابر آفتاب و غیره خریداری نمایید. عینک آنلاین فروشگاهی می باشد که در زمینه خرید عینک های طبی، عینک آفتابی، انواع عینک های ورزشی، انواع لنز چشم‌های طبی و رنگی فعالیت می نماید.

در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی ها و پارامترهایی که هنگام تهیه عینک باید به آن توجه نمایید را بازگو کنیم.

خرید عینک - فریم عینک
خرید عینک - فریم عینک
einakonline.com

خرید عینک طبی 

امروزه استفاده از عینک طبی و لنزهای طبی بسیار افزایش یافته است. سوالی که کاربران می پرسند این است که کدام یک از آن ها بهتر است؟ باید بگوییم که عینک های طبی و لنزهای طبی  هم برتری ندارند و شما می توانید از هر کدام که راحت تر هستید، استفاده نمایید. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم هنگام خرید عینک طبی باید به مواردی توجه نمایید تا بتوانید بهترین نمونه با توجه به صورت و چشم خود را تهیه نمایید. این ویژگی ها شامل موارد زیر است:

01

فریم عینک: بررسی و توجه به فریم عینک های طبی در خرید آن بسیار حائز اهمیت است و یکی از موارد مهم به شمار می رود. انواع فریم های عینک طبی شامل: فریم چوبی، فریم پلاستیکی، فریم سلولز استات و فریم فلزی است. شما می توانید هر کدام از این فریم عینک ها را با توجه به نیاز و سلقیه خود انتخاب نمایید.

02

عدسی عینک: یکی دیگر از مواردی که باید هنگام خرید عینک طبی به آن توجه نمایید، عدسی عینک طبی است. به یاد داشته باشدی کی عینک خوب دارای یک عدسی خوب است. شایان ذکر است بدانید در گذشته برای عدسی ها از جنس شیشه استفاده می شد که متاسفانه با کوچکترین ضربه می شکست؛ اما حالا عدسی های عینک طبی جنس پلاستیک دارند و بسیار بر روی چشم سبک هستند.

einakonline.com

مزایای استفاده از عینک 

01

قیمت خرید عینک طبی کمتر از لنزهای طبی می باشد.

02

عینک از ورود گرد و غبار جلوگیری می نماید.

03

عینک بیرونی می باشد و نیاز به تماس دست ندارد، از همین رو از ورود عفونت جلوگیری می کند.

03

از عینک های طبی می توانید طولانی مدت استفاده نمایید.

عینک آفتابی 

طبیعتا عینک آفتابی را برای ورود آفتاب به چشم خریداری می نمایید تا بتوانید در روزهای آفتابی به راحتی در خیابان قدم بزنید. مهم ترین اصلی که در خرید عینک آفتابی باید رعایت کنید، فرم صورت شماست. انتخاب عینکی که با فرم صورتتان هماهنگی های لازم را داشته باشد، علاوه بر اینکه از سلامت چشم هایتان محافظت می کند؛ بلکه زیبایی شما را دو چندان می نماید. در ابتدا باید فرم صورت خود را بشناسید. به طور کلی فرم های صورت به مدل های زیر تقسیم می شوند:

 • مربع
 • بیضی
 • گرد
 • قلبی
 • مثلث
 • مستطیل
 • الماسی (لوزی)

جالب است بدانید شناخت فرم صورت نه تنها شما را در خرید بهترین عینک آفتابی کمک می نماید، بلکه شما را در نوع استایل و آرایش صورتتان راهنمایی می کند.

فریم عینک آفتابی
فریم عینک آفتابی

انواع عینک های آفتابی 

 • بیضی
 • گرد
 • پروانه ای
 • گربه ای
 • خلبانی
 • ویفر یا روزمره
 • هندسی
 • مستطیل
 • مربع

انواع فریم های عینک آفتابی را می توانید از فروشگاه عینک آنلاین با خیال راحت خریداری نمایید. همچنین همانطور که می دانید عینک ها انواع مختلفی دارند و در جنس های اورجینال و تقلبی نیز در بازار یافت می شوند. با خرید از عینک آنلاین می توانید از اصالت کالای خود مطمئن باشید. همچنین برخی پارامترها مانند تیرگی عینک، سایز عینک های آفتابی، رنگ شیشه های عینک و غیره در خرید شما تاثیرگذار خواهد بود.

عینک ورزشی 

طبیعتا می دانید که از عینک های ورزشی باید هنگام ورزش کردن برای جلوگیری از ورود گردوغبار و اشعه های فرابنفش استفاده نمود. در هنگام خرید عینک های ورزشی باید به نکاتی همچون فریم عینک، اندازه عدسی عینک، رنگ عدسی عینک، جنس بدنه فریم عینک و در نهایت پوشش عدسی توجه نمود. اگر شما یک ورزشکار هستید و به دنبال خرید عینک ورشی می باشید، پیشنهاد می کنم تا بخش عینک ورزشی فروشگاع عینک آنلاین را مشاهده نمایید و خرید خود را انجام دهید. به طور کلی پارامترهایی که هنگام خرید عینک ورزشی بایستی به آن توجه نمایید به شرح زیر است:

 • انتخاب سبک و استایل عینک برای محافظت از چشم در برابر نور خیره کنندهف باران و باد، اشعه های فرابنفش و غیره
 • استفاده از فریم عینک سبک برای افزایش سکونت در استفاده از عینک
 • جلوگیری از آسیب‌ های چشمی مرتبط با ورزش مانند استفاده از لنزهای پلی کربنات مقاوم و لنزهای مقاوم در برابر ضربه
 • امکان انتخاب رنگ‌های مختلف برای عدسی عینک ورزشی
فریم عینک ورزشی
فریم عینک ورزشی

راهنمای خرید عدسی عینک 

عدسی مهم ترین بخش عینک های طبی می باشد که در خرید آن باید دقت فراوانی شود. انتخاب یک عدسی عینک باکیفیت باعث می شود تا سلامتی شما به خطر نیفتد و همچنین با وضوح و کیفیت بیشتری دنیا اطراف خود را مشاهده نمایید. همانطور که می دانید عدسی ها انواع مختلفی دارند. جنس عدسی های عینک شیشه ای و پلاستیکی می باشد و انواع آن شامل: اسفریک، پلی کربنات، تریوکس، پلوراید و فتوکرومیک می باشند. برای خرید بهترین عدس های عینک می توانید به فروشگاه عینک آنلاین مراجعه نمایید. عینک آنلاین انواع عدسی عینک را به صورت تخصصی به فروش می رساند.

راهنمای خرید عدسی عینک
راهنمای خرید عدسی عینک

لنز چشم

هماطنور که می دانید لنزها را می توانید در دو دسته رنگی و طبی در بازار پیدا نمایید. لنزهای طبی برای افرادی استفاده می شود که چشم های ضعیفی دارند و آن را جایگزین عینک کرده اند. از لنزهای رنگی نیز برای زیباتر شدن و تنوع استفاده می شود. امروزه از استفاده از لنز چشم به صورت طبی و رنگی افزایش داشته است. استفاده از لنز برای کسانی که علاقمند به استفاده از عینک نیستند مزایایی دارد. این مزایا شامل موزارد زیر است:

 • کسانی که معتقدند عینک زیبایی را کاهش می دهد.
 • مکان هایی که استفاده از عینک سخت و سنگین است.
 • مناسب برای مشاغلی که هنگام کار نمی توانند از عینک استفاده نمایند.

خرید لنز طبی از فروشگاه عینک آنلاین به صورت اینترنتی انجام می شود. همچنین می توانید از فروشگاه عینک آنلاین انواع لنزهای رنگی را خریداری نمایید و برای خرید عینک به قسمت موردنظر مراجعه نمایید. عینک آنلاین تمامی محصولات خود را با ضمانت اصالت کالا به فروش می رساند.

انواع این نمونه عدسی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم عدسی های تدریجی انواع مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره کردیم:

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)