عینک طبی کودکان

همانطور که می دانید کودکان دارای روحیات بسیار حساسی می باشند و ممکن است در بیشتر مواقع علاقمند به استفاده از عینک طبی نباشند. حتی در برخی مواقع ممکن است با لجبازی از عینک های طبی خود استفاده نکنند. از آنجایی که عینک های طبی برای اصلاح کردن عیوب انکساری تولید و تجویز می شوند، در نتیجه بایستی والدین عینک های طبی کودکان را به گونه ای انتخاب نمایند که باعث راحتی آن ها باشد و همچنین مشکلی در استفاده آن ها ایجاد نکند. شما والدین گرامی به یاد داشته باشید که برای خرید عینک طبی کودکان باید یک سری ویژگی و نکات را رعایت نمایید تا بتوانید بهترین و راحت ترین عینک طبی مخصوص کودکان را خریداری نمایید.

عینک طبی کودکان
عینک طبی کودکان
einakonline.com

جنس عینک طبی کودکان

یکی از مهم ترین مواردی که در خرید عینک طبی کودکانه باید به آن توجه نمایید، جنس و فریم عینک های طبی است. عینک های طبی مخصوص کودکان نیز در دو مدل فلزی و پلاستیکی تولید و ساخته می شود. توجه داشته باشید زمانی فریم های فلزی برای کودکان مناسب می باشد که عینک های طبی دارای پد بینی مناسب و بسیار باکیفیتی باشند و همچنین بر روی بینی سنگینی نیز نکند. در مقابل فریم های پلاستیکی را داریم که برای کودکان بسیار مناسب می باشند، به ویژه اگر از جنس استات و پلی کربنات باشند. از آنجایی که فریم های پلاستیکی عینک طبی بچگانه نشکن هستند، در نهایت با سبک زندگی کودکان که در حال فعالیت و جنب و جوش می باشند، بسیار سازگاری دارد.

einakonline.com

رنگ و شکل فریم عینک های طبی کودکان

رنگ و فریم عینک طبی ای که برای فرزند خود خریداری می نمایید، بیشتر سبب می شود تا کودک شما با علاقه بیشتری از عینک طبی استفاده نماید. بر عکس بانوان و آقایان که بسیار به فرم صورت توجه می نمایند، کودکان می توانند عینک هایی را برای خود انتخاب نمایند که دارای فریم و رنگ های شاد و زیبا می باشد، تا در طولانی مدت از استفاده خسته نشوند.

انتخاب لنز بادوام و مناسب برای عینک طبی کودکان

پس از اینکه فریم مناسب برای کودک خود انتخاب نمودید، حالا نوبت انتخاب عدسی عینک بچه‌گانه است. شما باید عدسی مقاوم و ایمن که وضوح دید کاملی داشته باشد برای عینک طبی کودک خود انتخاب نمایید. از آنجایی که فعالیت کودکان بسیار است، پیشنهاد کارشناسان این است که حتما از عدسی‌های پلی‌کربناتی یا ترایوکس برای عینک طبی کودکان استفاده شود. همچنین، عدسی عینک کودکان باید توانایی مسدود و فیلتر کردن نورهای آبی را هم داشته باشد. محققان ثابت کرده ‌اند که قرار داشتن در معرض نورهای آبی وسایل الکترونیکی برای مدت زمان طولانی می‌تواند سبب بروز سردرد، تاری دید، خشکی چشم و بی‌خوابی و بد خوابی شود. بنابراین هنگام خرید عینک طبی بچه گانه حتما به این مسئله توجه ویژه ای نمایید.

عکس عینک طبی کودکان
عکس عینک طبی کودکان

خرید انواع عینک های طبی کودکان از عینک آنلاین

برای خرید انواع عینک طبی برای کودکان خود حتما به فروشگاه هایی مراجعه کنید که این عینک ها را با کیفتی بالا عرضه می نمایند. فروشگاه عینک آنلاین، یکی از بهترین و معتبر ترین فروشگاه ها در زمینه فروش انواع عینک های طبی مخصوص مردان، زنان و کودکان می باشد. شما می توانید با خیال راحت انواع عینک طبی کودکانه را با کیفیت اورجینال و اصالت کالا با بهترین قیمت در بازار و همچنین تنوع بالا به صورت آنلاین خریداری نمایید.

انواع عینک طبی کودکان

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم عینک های طبی کودکان انواع مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره کردیم:

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)