عینک طبی مردانه

همانطور که می دانید عینک های طبی برای این به وجود آمده اند تا به افراد در دید بهتر و کسانی که دارای چشم های ضعیف تر می باشند، کمک شایانی نماید. امروزه علاوه بر اینکه عینک ها برای اصلاح دید فرد انجام می شود، بلکه در زیبایی و استایل فرد نیز تاثیرگذار می باشد. از همین رو بسیاری از آقایان امروزه بر این باورند تا عینک های طبی را انتخاب نمایند تا استایل و پوشش آن ها را نیز از زیبایی دور نکند. همانطور که می دانید یکی از مواردی که در خرید عینک طبی مردان باید به آن توجه نمود، فرم صورت است. شما می توانید به راحتی با شناختن فرم صورت خود یک عینک طبی مناسب خود را خریداری نمایید. همچنین می توانید انواع عینک های طبی مردانه را از فروشگاه معتبر عینک آنلاین خریداری نمایید.

عینک طبی مردانه
عینک طبی مردانه

خرید عینک طبی مردانه برای صورت های بیضی شکل

در این نمونه چهره اصولا به دلیل داشتن گونه های گرد و کشیده و اینکه ارتفاع صورتشان بلندتر از عرض صورت است انواع مدل های عینک به چهره شان است و همخوانی دارد خرید عینک های گرد و منحنی و زاویه دار برای آن ها مانعی ندارد؛ اما داشتن طرح های مستطیلی و مسطح به صورت شان سنگینی می نماید. ضخامت فریم نیز بسته به سایز صورت و رنگ پوست می باشد. زمانی که برای اینگونه افراد عینک انتخاب می‌کنید هدفتان باید حفظ تناسب طبیعی این گونه چهره‌ها باشد. چهره‌های بیضی شکل باید از مدل عینک‌هایی که تناسب طبیعی چهره را دور می کنند، استفاده نکنند.

عینک طبی مردانه برای صورت های گرد 

استفاده از عینک طبی مردان باریک و زاویه دار با مدل مستطیلی و تخت حالت چهره تان را لاغرتر و کشیده تر جلوه می دهد. همچنین می توان از طرح های پروانه ای که قسمت بیرونی آن زاویه دارو بدون انحنا باشد برای چهره های گرد استفاده نمود. فریم های نازک تر برای این نوع چهره های گرد بهتر است به عبارت دیگر زمانی که برای صورت‌های گرد عینک انتخاب می‌کنید، باید سعی کنید مدل‌هایی را تهیه نمایید که تضادی بین خطوط طبیعی صورت ایجاد کند و از انتخاب عینک‌هایی که صورت را گردتر می‌کند خودداری کنید. با ایجاد تضاد روی چهره می توانید یک صورت کشیده تر داشته باشید.

عینک طبی مردانه برای صورت های گرد 
عینک طبی مردانه برای صورت های گرد 

تهیه رنگ و جنس مناسب برای عینک های طبی مردانه

یکی از مواردی که باید به آن توجه نمایید این است که عینک طبی خود را بر اساس پوشش خود هماهنگ نمایید. برای مثال اگر شما مردی می باشید که دائما کت و شلوار به تن هستید، از عینک های طبی استفاده نمایید که ساده و سنتی می باشد و دارای جزئیات و تزئین های خاصی نمی باشد. همچنین می توانید در محیط هایی که وایب رسمی دارد از رنگ های نقره ای، مشکی و طلایی استفاده نمایید. در مقابل می توانید در محیط هایی که دارای رسمیت خاصی نمی باشد، از رنگ های روشن استفاده نمایید. برای خرید انواع عینک های طبی مردان به فروشگاه معتبر عینک آنلاین مراجعه نمایید و با اطمینان از اصالت کالا و کیفیت اورجینال آن را خریداری نمایید.

تهیه رنگ و جنس مناسب برای عینک های طبی مردانه
تهیه رنگ و جنس مناسب برای عینک های طبی مردانه

انواع این نمونه از این عینک های طبی 

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم عدسی های تدریجی انواع مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره کردیم:

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)