عینک آفتابی

امروزه خرید عینک آفتابی به یکی از واجبات تبدیل شده است و هر کسی را که در اطراف خود مشاهده می نمایید، برای زیبایی و محافظت از چشمانش به پوشیدن عینک آفتابی پرداخته است. همانطور که می دانید عینک های آفتابی مدل های بسیار متنوعی دارند و شما برای خرید باید بسیار دقت ویژه ای نمایید تا بتوانید بهترین نمونه را خریداری کنید. همچنین فرم صورت در خرید عینک آفتابی بسیار تاثیرگذار است. شایان ذکر است که امروزه برای بانوان، آقایان و کودکان در طرح ها و مدل های جدا با تنوع بالا عینک های آفتابی طراحی شده است. برای خرید می توانید به فروشگاه های معتبر کشور مراجعه نمایید. عینک آنلاین یکی از بهترین فروشگاه های موجود در ایران می باشد که به فروش انواع عینک آفتابی با تنوع بالا و ضمانت اصل بودن فعالیت می نماید.

مشخصات خرید عینک آفتابی 

همانطور که در بالا اشاره کردیم برای خرید عینک آفتابی مناسب باید نکاتی را رعایت نمایید تا بتوانید بهترین مدل با فرم صورت خود را تهیه نمایید. در ادامه با فروشگاه عینک آنلاین همراه باشید تا مواردی که بایستی هنگام خرید رعایت شود را مطالعه نمایید.

جنس فریم

فریم های عینک آفتابی جنس و متریال های مختلفی دارد. اینکه شما تا چه اندازه می توانید از یک عینک آفتابی استفاده نمایید، یا اینکه تا چه میزان می توانید برای خرید عینک های آفتابی، هزینه پرداخت نمایید، از اهمیت بالایی برخوردار است. البته از زیبایی و فرمی که خود می پسندید هم غافل نشوید. انواع جنس های عینک آفتابی شامل موارد زیر می باشد:

  • نایلون
  • فلزی
  • پلی کربنات
  • تیتانیوم
  • استات
  • پلاستیک

جنس لنز

شما از عینک آفتابی استفاده میکنید تا بتوانید از برخورد آفتاب و یا گرد و غبار به چشم هایتان جلوگیری نمایید. عینک آفتابی تاثیر بسیار مفیدی بر روی چشم های شما در برابر آفتاب می گذارد و از آسیب دیدن چشم ها جلوگیری می نماید. در خرید انواع عینک های آفتابی بایستی به جنس لنز نیز توجه نمایید. همانطور که می دانید لنزها مرکز مشاهده افراد می باشند و شما باید از آن ها بسیار مراقبت نمایید. پیشنهاد فروشگاه عینک آنلاین این است تا برای خرید عینک آفتابی سعی کنید مبلغ بیشتری پرداخت نمایید و یک نمونه اصل و اورجینال بخرید تا از آسیب به چشم هایتان جلوگیری نماید. جنس لنزهای عینک آفتابی نیز انواع مختلفی دارد و از متریال های متنوعی ساخته شده است. این جنس ها شامل موارد: شیشه، آکریلیک، پلی کربنات و آینه ای می باشند.

پوشش و رنگ فریم ها

عینک های آفتابی همانطور که از سلامت چشم های شما مراقبت می نمایند، زیبایی شما را نیز افزایش می دهند. شما می توانید بر اساس استایل مورد نظر رنگ عینک و پوشش فریم ها را مشخص نمایید. البته شایان ذکر است بدانید هر رنگی فلسفه خود را دارد و شما باید با توجه به مکانی که از عینک آفتابی استفاده می نمایید، دقت نمایید. برای مثال عینک های رنگ روشن برای رانندگی مناسب نمی باشند، زیرا در تشخیص رنگ ممکن است شما را دچار اختلال رنگ نمایند. انواع رنگ هایی که در پوشش و فریم عینک های آفتابی استفاده می شود، یه شرح زیر است:

  • خاکستری، سبز
  • قهوه ای
  • زرد، طلایی و کهربایی
  • قرمز و صورتی

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)