خرید عینک آفتابی زنانه

عینک آفتابی یکی از اکسسوری هایی محسوب می شود که در بین زنان از محبوبیت بالایی برخوردار است و همچنین در سلامت چشم ها نیز بسیار تاثیرگذار است. در خرید عینک آفتابی زنانه باید یک سری نکات رعایت شود تا بتوانید بهترین مدل آن را با توجه به علاقه و فرم صورت خود خریداری نمایید. همچنین بایستی با یک سری ویژگی و مشخصات آن آشنا شوید تا توانایی مراقبت از چشم های خود را داشته باشید. شایان ذکر است بدانید یکی از نکاتی که هنگام خرید عینک آفتابی زنانه بسیار حاز اهمیت است، فروشگاهی است که از آن خرید می کنید.

فروشگاه عینک آنلاین انواع عینک های طبی و آفتابی در مدل های متنوع به فروش می رساند و همچنین شما عزیزان را از اصالت کالا و کیفیت اورجینال کالای خود مطمئن می سازد. در ادامه با عینک آنلاین همراه باشید تا در خرید عینک آفتابی شما را راهنمایی نماید.

فروشگاه عینک آنلاین انواع عینک های طبی و آفتابی در مدل های متنوع به فروش می رساند و همچنین شما عزیزان را از اصالت کالا و کیفیت اورجینال کالای خود مطمئن می سازد. در ادامه با عینک آنلاین همراه باشید تا در خرید عینک آفتابی شما را راهنمایی نماید.

عینکی آفتابی زنانه
عینکی آفتابی زنانه
einakonline.com

لایه های تشکیل دهنده عدسی های عینک آفتابی زنانه

عینک های آفتابی زنانه نیز از لایه های مختلفی تشکیل شده است و هرکدام نقشی در محافظت چشم دارند. در ادامه به معرفی هرکدام می پردازیم.

01

بخشی از نور آفتاب که به عینک می‌رسد، توسط یک لایه‌یرنگی جذب و بقیه‌اش از آن عبور می‌کند.

02

عینکی که فیلتر پولاریزه دارد، نور منعکس شده از یک سطح را فیلتر می‌کند و مانع آسیب دیدن چشم می‌گردد.

03

لایه‌ فتوکرومیک که شامل ترکیبات شیمیایی نقره است در واکنش به هالوژن و در محیط‌های روشن رنگ عدسی را تیره ولی در جاهای کم نور آن را روشن و براق می‌کند.

04

لایه‌ای آینه‌ای هم شدت ورود نور به چشم را کاهش می‌دهد.

05

لایه‌ای کربنی که در عدسی وجود دارد، از خش برداشتن آن جلوگیری می‌کند.

06

نور منعکس شده نیز به وسیله‌ی یک لایه‌ی ضد انعکاس خنثی می‌شود.

07

در انتها هم لایه‌ای اشعه‌ی ماوراءبنفش را جذب می‌کند.

einakonline.com

انتخاب عینک آفتابی زنانه با توجه به فرم صورت

همانطور که در بالا اشاره نمودیم علاوه بر اینکه عینک باید از چشم های شما در برابر نور آفتاب و اشعه های فرابنفش محافظت نماید، بلکه بایستی زیبایی چهره شما را حفظ نماید. حفظ زیبایی باعث می شود تا شما اعتماد به نفس بالای خود را حفظ نمایید. در ادامه به انتخاب عینک آفتابی متناسب با چهره و فرم صورت شما عزیزان می پردازیم.

01

صورت بیضی: صورت بیضی را می توان به عنوان مناسب ترین و شاخص ترین چهره ها دانست. این چهره به شکل یک تخم مرغ وارونه است که عینکی با عرض زیاد بسیار مناسب برای این چهره می باشد.

02

صورت مربع: اگر یک عینک آفتابی زنانه را با عرض زیاد و شکل منحنی انتخاب نمایید، باعث می شود تا زاویه صورت شما کاهش یابد. همچنین فریم کوچک باعث کشیدگی صورت شما می شود.

03

چهره گرد: یک عینک آفتابی با فریم زاویه دار، فلزی و باریک باعث می شود تا صورت گرد شما کشیده تر و همچنین باریک شود.

04

صورت لوزی (الماسی شکل): اگر دارای صورتی لوزی شکل هستید، پیشنهاد عینک آنلاین خرید عینک های آفتابی با جزئیات بسیار و خطوط متمایز است.

05

چهره مستطیلی: اگر در این دسته از افراد هستید می توانید عینک آفتابی زنانه ای را خریداری نمایید که دارای دسته های تزئین شده می باشد تا زاویه صورت شما را پهن تر نشان دهد.

06

صورت قلبی: چهره قلبی در واقع مثلث برعکس شناخته می شود و برای عریض نشان دادن قسمت پایین صورت بایستی از عینک های آفتابی های زنانه که دارای فریم رنگ روشن هستند، استفاده نمایید. همچنین می توانید از عینک های بدون فریم نیز بهره ببرید.

06

صورت مثلثی: یک عینک آفتابی با فریم تزئین شده و دقت به جزئیات یک گزینه مناسب برای این نمونه چهره ها است.

عینک آفتابی زنانه

نکات مهم قبل از خرید عینک آفتابی زنانه 

طبیعتا هنگام خرید عینک آفتابی باید نکاتی را رعایت نماییم تا بتوانید بهترین مدل را خریداری نماییم. در بالا مواردی که در رابطه با خرید عینک آفتابی و فرم صورت شما ارتباط دارد، گفته شد. در ادامه رعایت نکات زیر از واجبات است:

  • میزان مراقبت: اولین و مهم ترین موردی که در هنگام خرید عینک آفتابی از اهمیت بالایی برخوردار است، میزان مراقبت عینک آفتابی در برابر اشعه های UVA و UVB می باشد. در نهایت به هیچ عنوان مراقبت از چشم ها را فدای زیبایی و قیمت نکنید.
  • جاگیری راحت و سهولت در استفاده: در نظر داشته باید که عینک باید بر روی بینی به راحتی قرار بگیرد. هماهنگی بخش دماغی عینک با مدل بینی و تناسب فاصله‌ی شیشه‌ها با فاصله‌ی دو چشم، می‌توانند به سهولت قرارگیری عینک کمک نمایند. البته دسته‌های عینک هم باید طوری باشند که گوش را اذیت نکنند.
  • جنس و وزن عینک: عینک باید سبک باشد تا وقتی بر روی بینی قرار می گیرد، اذیت نکند. جنس پلی اتیلن بسیار سبک و مناسب برای عینک های آفتابی زنانه است. البته جنس های متفاوتی در بازار برای ساخت عینک های آفتابی پیدا می شوند.
  • قدرت جذب: عینک آفتابی زنانه ای که خریداری می کنید باید توانایی جذب اشعه های ماورابنفش را داشته باشند تا بتوانند از چشم های شما مراقبت نمایند.
  • نوع رنگ: هر رنگی که در شیشه های عینک وجود دارد، مغایرتی در میزان مراقبت آن ها ایجاد نمی کند؛ اما نکته حائز اهمیت در این مورد این است که شیشه های زرد و یا صورتی ممکن است شما را هنگام رانندگی در رنگ چراغ ها دچار مشکل کند.

شما عزیزان می توانید بهترین مدل های عینک آفتابی زنانه را از فروشگاه معتبر عینک آنلاین خریداری نمایید و از اصالت کالای خود مطمئن شوید.

انواع این نمونه عدسی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم عدسی های تدریجی انواع مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره کردیم:

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)