عدسی کریزال

امروزه انواع مختلفی از عدسی در بازار وجود دارد که همگی آنها از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. یکی از عدسی های پرطرفدار در بازار عدسی کریزال می باشد. البته عدسی کریزال توسط برخی از فروشندگان به صورت تقلبی فروخته می شود و کیفیت لازم را ندارد. بنابراین خوب است که عدسی کریزال را از فروشگاه معتبر خریداری نمایید تا اطمینان حاصل کنید که محصول خریداری شده اصل می باشد و برای چشمان شما ضرری ایجاد نکند. اگر به دنبال فروشگاه معتبر برای خرید عدسی کریزال هستید عینک آنلاین وبسایتی است که می توانید به آن اعتماد کنید و بهترین نوع عدسی کریزال با کیفیت و قیمت مناسب خریداری نمایید.

نحوه انتخاب عدسی مناسب

عدسی ها مهمترین بخش عینک طبی شما هستند. عواملی که باید هنگام انتخاب نوع عدسی که می خواهید بخرید در نظر بگیرید عبارتند از:

فعالیت های شما، عینک های ضد تابش برای افرادی که در شب رانندگی می کنند، افرادی که تمام روز جلوی کامپیوتر می نشینند، افرادی که برای چشمان خود عمل لیزر انجام داده اند و..... همگی در انتخاب نوع عدسی نقش دارد.

واقعاً به چقدر محافظت در برابر نور نیاز دارید. اگر زمان زیادی را در خارج از منزل می گذرانید، ممکن است بینایی سنجی شما عدسی های ضد تابش نور را توصیه کند. اما ممکن است به جای آن به عدسی های پلاریزه نیاز داشته باشید، زیرا این عدسی ها محافظت کامل ضد تابش نور را برای افرادی که زمان زیادی را در خارج از منزل یا در محاصره نورهای روشن می گذرانند، ارائه می دهند. یکی از معایب آن این است که عدسی های پلاریزه فقط به عنوان عدسی های تیره در دسترس هستند.

برای برخی از افراد، عدسی های Crizal یک سرمایه گذاری ارزشمند است. کاهش تابش خیره کننده می تواند رانندگی در شب را راحت تر کند و اگر مرتباً زیر نور قرار می گیرید عدسی کریزال به شما کمک بزرگی خواهد کرد.

مزایای عدسی کریزال

شما با عینک های دارای عدسی کریزال می توانید در هر شرایطی بهترین ظاهر را داشته باشند. پوشش ضد انعکاس کریزال نه تنها از دید شما در برابر خراش و لکه محافظت می کند، بلکه بازتاب های جلو، عقب و جانبی را نیز کاهش می دهد.

مزیت اصلی عدسی های Crizal جلوگیری از نور آبی مضر و کاهش تابش خیره کننده است. پوشش ویژه روی عینک ها اشعه های نور خطرناک را جذب کرده و نور UV را مسدود می کند. عدسی های کریزال برای افرادی که دید در شب ضعیفی دارند و افراد مبتلا به آستیگماتیسم توصیه می شود. این عدسی ها ممکن است برای کسانی که در مکان‌های روشن کار می‌کنند یا ساعت‌ های زیادی در روز را جلوی صفحه کامپیوتر می‌گذرانند نیز مفید باشد.

یکی از مزایای اصلی عدسی های کریزال، مزایای آرایشی است. وقتی از عینک های دارای عدسی کریزال استفاده می‌کنید، ظاهر بهتری خواهید داشت زیرا مردم بازتاب‌ های عینک شما را نمی ‌بینند و این کار دید چشم ‌های شما را افزایش می‌دهند. در نتیجه، تماس چشمی بیشتری با دیگران خواهید داشت و انعکاس های تحریک کننده مانعی برای شما نخواهند داشت. این امر برای افرادی که صحبت های عمومی زیادی انجام می دهند ایده آل است زیرا می توانند سخنرانان عمومی و دیگران را که در کانون توجه قرار دارند، بیشتر به خود جذب کنند.

عدسی های کریزال می‌توانند دید واضح‌تری به شما ارائه دهند که طبیعی‌تر و درخشان ‌تر از آنچه با عدسی های ساده ارائه می‌شود.

آنها دوام بیشتری را ارائه می دهند زیرا طول عمر بیشتری نسبت به عدسی های معمولی دارند. آنها در برابر خراش مقاوم هستند، علاوه بر این در مقاومت در برابر آب و کثیفی عملکرد عالی دارند.

علاوه بر این، عدسی های کریزال به کاهش خستگی چشم در محل کار کمک می‌کنند. آنها به ویژه برای افرادی مناسب هستند که ساعت های طولانی را با رایانه کار می کنند، که می تواند باعث خستگی چشم شود. اما هنگامی که از عینک های دارای عدسی کریزال استفاده می کنید، چشمان شما در برابر تابش خیره کننده محافظت می شود، به این معنی که فشار چشم کمتر می شود.

علاوه بر استفاده از آنها برای کارهای کامپیوتری، هنگام تماشای تلویزیون نیز مفید هستند زیرا به کاهش خستگی چشم کمک می کنند. عدسی های کریزال، پوشش ضد تابش نوری که می تواند باعث خستگی چشم شود را از بین می برد.

معایب عدسی های کریزال

به دلیل شفافیت عینک ها ممکن است عینک ها کثیف به نظر برسند. اگرچه عینک های دارای عدسی کریزال واقعاً کثیف‌تر از یک عینک معمولی نیستند، اما بیشتر قابل توجه هستند زیرا هیچ تابشی برای پنهان کردن کثیفی وجود ندارد.

در نتیجه ممکن است مجبور شوید عینک های خود را مرتباً تمیز کنید، مخصوصاً در مورد برخی از عینک های دارای عدسی کریزال که ارزان به فروش می رسند صدق می کند.

نحوه نگهداری از عدسی کریزال

پوشش هایی که در قسمت بیرونی عدسی ها اعمال می شوند، بیشتر احتمال دارد پوسته پوسته شوند و از بین بروند. به همین دلیل است بهتر است که برای کودکان از این نوع عدسی استفاده نشود. مگر اینکه نیازهای خاصی داشته باشند که در آن عینک های دارای عدسی کریزال مفید باشد.

عینک های خود را در زمانی که خشک است تمیز نکنید. همیشه قبل از تمیز کردن، عینک خود را بشویید تا از مواد آلاینده و آلودگی ها پاک بمانند.

عینک های خود را با استفاده از یک پارچه میکروفیبر تمیز کنید. استفاده از پیراهن یا کراوات می تواند آسیب زا باشد.

علاوه بر تمیز نکردن صحیح عینک ها، شیشه های عینک ممکن است در اثر دماهای شدید مانند قرار گرفتن در نزدیکی یخ یا آتش نیز آسیب ببینند.

بنابراین بهتر است پس از خرید عینک های دارای عدسی کریزال و استفاده از آن نکات گفته شده را رعایت کنید تا بتوانید برای مدت طولانی از عینک  استفاده کنید و از ویژگی های خوب آن بهره مند شوید.

خرید آنلاین عدسی کریزال

عدسی کریزال یکی از بهترین و پرفروش ترین عدسی هایی است که در فروشگاه آنلاین ما به فروش می رسد و شما می توانید بهترین نوع عدسی کریزال را از ما خریداری نمایید.

قیمت های عدسی کریزال ارزان و به قیمت مناسب به فروش می رسد که می توانید با خیال راحت با کیفیت ترین عدسی را از فروشگاه خریداری نمایید.

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)