عدسی هویا چیست؟

عدسی هویا را اصولا به عنوان کیفیت برتر دید در بین عدسی ها و مقاومت بالا در استحکام می شناسند. طبیعتا می دانید که هر عدسی ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد و هر پوششی که در این عدسی های به کار گرفته می شود باعث به وجود آمدن ویژگی متفاوتی در آن می شود. حالا در نظر بگیرید که هر یک از این پوشش ها و ویژگی ها در کنار هم قرار می گیرند و عدسی هویا با کیفیت بالا به وجود می اید که هم مناسب آقایان و هم قابل استفاده برای بانوان می باشد. برای استفاده بسیاری از کاربران عدسی های هویا که ساخت کشور ژاپن می باشد، پیشنهاد می شود و برای دانستن ویژگی های این عدسی با فروشگاه معتبر عینک آنلاین همراه باشید.

عدسی هویا
عدسی هویا

معرفی عدسی هویا

یکی از بهترین عدسی های موجود در بازار را می توان به عدسی هویا اختصاص داد. این محصول با فروش ویژه ای که دارد توانسته در بین کاربران و استفاده کنندگان محبوبیت بالایی را برای خود به دست آورد. عدسی های هویا دارای ویژگی ها و مشخصاتی همچون آب گریز یا هیدروفوبیک بودن، مقاومت بالا در برابر خط خوردگی و خط و خش، ضریب شکست متنوع و در نهایت کیفیت دید فوق العاده عالی می باشد. شایان ذکر است بدانید از این نمونه عدسی می توانید در عینک های آفتابی و هم عینک های طبی استفاده نمایید و آن را بسته به نیاز خود تغییر دهید. انواع عدسی هویا به همراه مدل های متنوع در عینک طبی و عینک آفتابی را از فروشگاه معتبر عینک آنلاین خریداری نمایید.

einakonline.com

انواع عدسی هویا

همانطور که می دانید عدسی های هویا انواع مختلفی دارند و هر کدام بسته به نیاز شما برای چشم استفاده می شوند. عدسی هایی هستند که برای تاری دید، برای ضعف چشم، برای دید ضعیف و غیره طراحی شده اند. انواع عدسی های موجود هویا که می توانید از فروشگاه عینک آنلاین خریداری نمایید به شرح زیر است:

01

   عدسی HOYA 1.5 HVLL

02

عدسی HOYA 1.6 HVLL

03

عدسی HOYA 1.6 HVLL ASPHERIC

04

عدسی HOYA 1.5 HVLL PHOTO BROWN/GRAY

05

عدسی HOYA 1.67 HVLL ASPHERIC

06

عدسی HOYA 1.74 HVLL ASPHERIC

07

عدسی HOYA 1.5 BLUECONTROL

08

عدسی HOYA 1.5 SHV

09

عدسی HOYA 1.5 SHV PHOTO GRAY

10

عدسی HOYA 1.53 PNX

ویژگی ها و مشخصات عدسی های هویا

طبیعتا زمانی که می خواهید عدسی های هویا را خریداری نمایید به ویژگی ها و مشخصات آن ها توجه می نمایید و خرید خود را انجام می دهید تا بتوانید در عینک های طبی و آفتابی خود استفاده نمایید. اکثرا عدسی ها از جنس شیشه های معمولی یا از پلی کربنات ساخته می شوند؛ اما هویا سعی کرده است تا محصولات خود را با ویژگی های متنوع تری پیش ببرد. نمونه ای از ویژگی های مطرح این عدسی شامل موارد زیر است:

انواع این نمونه عدسی
انواع این نمونه عدسی

پوشش HVLL

این پوشش به معنای دید قوی و باکیفیت می باشد که دارای طول عمر بالا است. در عینک‌های دارای پوشش HVLL شاهد استفاده از سه ویژگی خاص می باشیم که مقاومت در برابر خط و خش یا اسکراچ، پاک شدن آسان و همچنین آنتی رفلکس در آن گنجانده شده است. پس این پوشش می‌تواند تضمین کننده کیفیت دید بالا، طول عمر بالا و همچنین جلوگیری از خط و خش بر روی عدسی هویا باشد.

پوشش بلو کنترل

در این عدسی ها یک لایه اضافی بر روی آن ها پوشانده می شود که به نام بلو کنترل شناخته می شود. همانطور که می دانید نورهای آبی مضراتی دارند و ورود آن ها به چشم آسیب وارد می کند، از همین رو این عدسی ها با لایه بلو کنترل از ورود این نورها جلوگیری می نمایند. این نورها ممکن است در چشم آب مروارید بیاورند به همین علت بایستی هنگام استفاده از وسایل دیجیتالی مراقب باشیم و از عدسی های دارای بلو کنترل استفاده نماییم. انواع این عدسی های هویا که ساخت کشور ژاپن است را می توانید به صورت آنلاین از فروشگاه

معتبر عینک آنلاین سفارش دهید. فروشگاه عینک آنلاین محصولا و کالاهای خریداری شده شما را با ضمانت اصالت و کیفیت اصل به فروش می رساند.

پوشش بلو کنترل
پوشش بلو کنترل

پوشش آب گریز

این پوشش به عنوان هیدروفوبیک نیز شناخته می شود؛ اما در جلوگیری از خش، جلوگیری از تجمع چربی و همچنین جلوگیری از تجمع گرد و غبار نیز کاربرد دارد. این پوشش تأثیر بسزایی در صاف کردن و صیقلی نشان دادن سطح عدسی هویا دارد و به طور مستقیم باعث افزایش طول عمر بیشتر عدسی می‌شود.

عدسی آب گریز
عدسی آب گریز

انواع این نمونه عدسی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم عدسی های تدریجی انواع مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره کردیم:

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)