عدسی آساهی چیست؟

انتخاب یک عینک جدید دشوارتر از آن چیزی است که تصور می شود. علاوه بر انتخاب سبکی که دوست دارید و با کمد لباس و انتخاب های مد شما مطابقت دارد، همچنین باید مطمئن شوید که مواد مورد استفاده برای ایجاد عدسی عینک در واقع همان چیزی است که برای بهینه سازی اثربخشی نیاز دارید.

متأسفانه، تعداد زیاد مواد موجود برای عدسی عینک می تواند این انتخاب را دشوار به نظر برساند. علاوه بر این، اصطلاحات فنی فراوان تصمیم را پیچیده تر می کند. تقریباً مثل این است که تولیدکنندگان عینک در فروش عینک ‌هایی که بیشترین سود را از آن‌ها به شما می‌برند، به جای گزینه ‌هایی که بهترین کار را برای مشتری ایفا کنند سهمی دارند.

ما می خواهیم این روند را متوقف کرده و معکوس کنیم. در واقع، ما معتقدیم که انتخاب نوع عدسی مناسب یکی از مهم ترین تصمیماتی است که می توانید در انتخاب عینک خود بگیرید. برای کمک به این موضوع، به خواندن ادامه دهید تا ویژگی و مزیت های عدسی آساهی آشنا شوید. با ما ا انتهای این مقاله همراه باشید.

عدسی آساهی
عدسی آساهی

خرید عدسی آساهی ژاپن

عدسی آساهی از طریق یک سری لایه‌هایی که به جلو و پشت عینک ها چسبیده‌اند، روی شیشه‌ها اعمال می‌شوند. این لایه ها طول موج های خاصی از نور را مسدود می کنند و به کاهش بازتاب کمک می کنند.

عدسی ها در گذشته به دلیل خراب شدن سریع شهرت بدی داشتند، اما عدسی آساهی که جزء عدسی های به روز و جدید می باشند معمولاً برای مدت طولانی دوام می‌آورند مگر اینکه در معرض شرایط شدید قرار گیرند.

عدسی آساهی باعث می شود شیشه کمتر بازتابنده باشد و این می تواند باعث شود که عینک شما در عکس ها و زیر نورهای روشن زیباتر به نظر برسد. بحث هایی در مورد اینکه چقدر به تابش خیره کننده کمک می کنند وجود دارد، اگرچه بسیاری ادعا می کنند که تابش خیره کننده را حداقل تا حدی کاهش می دهند. برخی از عدسی های آساهی مزایای دیگری نیز دارند، مانند اینکه شیشه‌ها کمتر مستعد خراشیدن هستند.

برخی از مردم فکر می کنند پوشش های ضد انعکاس از آسیب اشعه ماوراء بنفش به چشم جلوگیری می کنند، اما این درست نیست.

عدسی آساهی
عدسی آساهی
einakonline.com

مزایای وجود عدسی آساهی در عینک

 

01

چشمان را بهتر نشان می دهد

یکی از مزایای وجود عدسی آساهی در عینک این است که عینک شما بازتاب کمتری خواهد داشت. این کار می تواند شما را شیک تر نشان دهد. آنها می توانند به طور خاص در محیط های با نور بالا، مانند فلاش های عکس، خوب باشند، زیرا چشمان شما برای دیگران بیشتر دیده می شود.

02

کاهش تابش خیره کننده

این ایده که توانایی عدسی آساهی برای کاهش انعکاس ‌ها می‌تواند تابش نور را نیز کاهش دهد (که معمولاً ممکن است از عینک شما منعکس شود و تقریباً آن را مانند دیواری از نور در مقابل چشمان شما جلوه دهد) منطقی است. افزایش ماندگاری عینک لزوماً در مورد همه عدسی ها صادق نیست، بسیاری از عدسی ها مخصوصا عدسی آساهی، شیشه ها را در برابر خراش مقاوم تر و بادوام تر می کند. به همین دلیل است که با وجود افزایش هزینه آنها، گاهی اوقات می توانند در هزینه شما صرفه جویی کنند زیرا ممکن است نیاز به تعویض کمتر عینک داشته باشید.

03

دارای مقاومت بالا 

به دلیل ماهیت هسته ای مواد، عینک های دارای عدسی آساهی نسبت به همتایان پلاستیکی خود در برابر خش بسیار مقاوم تر هستند. به خصوص اگر در محیط ‌هایی کار می‌کنید یا زمانی را سپری می‌کنید که می‌تواند منجر به خراشیدن عینک شود، این مزیت مهمی است که باید در نظر داشته باشید تا بتوانید عینک مناسب را خریداری کنید.

خراشیده شدن عینک راحت تر از چیزی است که فکر می کنید. کار کردن در یک محیط پر گرد و غبار یا استفاده از پارچه تمیزکننده  نامناسب برای عینک می تواند منجر به خراش های کوچک اما مداوم در عینک های پلاستیکی شود. با جایگزینی عینک های دارای عدسی آساهی دیگر مشکلی ایجاد نخواهد شد و شما به راحتی می توانید به کار خود ادامه دهید.

عینک های دارای عدسی آساهی با مقاومت داخلی خود در برابر خراش ارائه می‌شوند که آنها را برای افرادی که به دنبال حفظ دید واضح در طول زمان هستند، مناسب‌تر می‌سازد.

چرا عدسی های آساهی با دوام هستند؟

عدسی های آساهی مدت زیادی از معرفی آنها می گذرد. عدسی ها اغلب با گذشت زمان کنده می‌شوند و به نظر می‌رسد که عدسی ها دائماً به تمیز کردن نیاز دارند. عدسی آساهی در طول زمان دچار تغییراتی شد.

بسیاری از مشکلات عدسی آساهی در اوایل تولید حل شد و تولید مدرن همچنان به بهبود عملکرد عدسی ادامه می‌دهد. علاوه بر این، بسیاری از عدسی های آساهی مدرن دارای ترکیب شیمیایی هستند که به دور نگه داشتن کثیفی، آثار آب و لکه ها از عینک کمک می کند.

عدسی آساهی
عدسی آساهی

نتیجه 

همه عینک های دارای عدسی از چشمان شما در برابر نور خورشید محافظت نمی کنند. حتماً برای عینکی که انتخاب می‌کنید با دقت تحقیق کنید، زیرا حتی برخی از فروشندگان، خواسته یا ناخواسته، ممکن است اطلاعات نادرستی در مورد محصولات خود داشته باشند که ادعا می‌کنند عینک های آنها داریا عدسی آساهی با کیفیت هستند و می‌تواند از چشمان شما در برابر نور خورشید محافظت کنند، در حالی که عینک های آنها این توانایی را ندارند.

بنابراین خوب است که با دقت بیشتری اقدام به خرید کنید تا بهترین عینک را انتخاب و استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید تا با دریافت بهترین راهنمایی لازم از بهترین خدمات برخوردار شوید.

فروشگاه عینک آنلاین بهترین محصولات را برای شما عزیزان ارائه می دهد که می توانید برای خرید عینک های دارای عدسی آساهی به آن مراجعه نمایید.

انواع این نمونه عدسی

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم عدسی های تدریجی انواع مختلفی دارند که در زیر به آن ها اشاره کردیم:

زایس (محصول کشور آلمان)

رودن اشتوک (محصول آلمان)

هویا (محصول کشور ژاپن)

ایندو (محصول کشور اسپانیا)

کاستوم (محصول کشور ایران)

اپتکس (محصول کشور ایران)